Марка Lexus відновила гібридний седан LS600h
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Марка Lexus відновила гібридний седан LS600h

16.09.2009

Lexus LS600h В середу на моторшоу у Франкфурті відбулася світова прем'єра оновленого гібридного седана Lexus LS600h. Автомобіль отримав модернізовану силову установку і невеликі зміни в зовнішності, включаючи нові грати радіатора, інший передній і задній бампер, інші фари головного світла і задні ліхтарі, а також дзеркала заднього вигляду з інтегрованими повторителями поворотников.

Гібридна силова установка оновленого Lexus LS600h, сумарна потужність якої складає 439 кінських сил (520 Нм), включає п'ятилітровий бензиновий двигун V8, 221-сильний електромотор і комплект спеціальних акумуляторів. За даними японського автовиробника, з нуля до ста кілометрів на годину такий автомобіль прискорюється за 6,3 секунди. Рівень викидів CO2 у LS600h рівний 219 грамам на кілометр, а середня витрата палива — 9,2 літрам на сто кілометрів пробігу.

Крім того, інженери Lexus змінили розташування акумуляторів гібридної силової установки, що дозволило збільшити вільний простір в багажнику. Cиловой агрегат одержав спеціальний економічний режим роботи, при включенні якого електроніка, що управляє, міняє швидкість відгуку на натиснення педалі газу і настроює роботу контролю клімату так, щоб максимально понизити витрату палива.

Відзначимо, що оновлений Lexus LS600h також оснащуватиметься новими шестипоршневими гальмівними механізмами, розробленими спільно з Brembo.

Новинка пропонуватиметься у версії із стандартною і подовженою базою. Продажи машини стартують на початку наступного року. Вартість автомобіля поки не повідомляється.

return_links(); ?>