Компанія Peugeot представила спецверсію спортивного купе RCZ
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Компанія Peugeot представила спецверсію спортивного купе RCZ

20.09.2009

Peugeot RCZ На Франкфуртському автосалоні компанія Peugeot представила спеціальну модифікацію спортивного купе RCZ, яку отримають перші 200 покупців, що замовили автомобіль. Новинка забарвлюватиметься виключно в білий колір, матиме карбонову обробку даху, 19-дюймові колісні диски, виконані в чорному кольорі, і шкіряну обробку інтер'єру. У моторному відсіку буде встановлений 156-силовий мотор об'ємом 1,6 літра, що працює в парі з шестиступінчастою "механікою".

Для звичайних версій купе Peugeot RCZ, які також дебютували на Франкфуртському автосалоні, крім 156-силового мотора пропонуватимуться дволітровий дизель потужністю 163 кінських сили і 1,6-літровий бензиновий агрегат, що розвиває 200 кінських сил. У лінійці трансмісій автомобіля — шестиступінчаста механічна і автоматична коробки передач. Як повідомлялося раніше, наймогутніший RCZ зможе розігнатися до "сотні" за 7,6 секунди і досягти максимальної швидкості 225 кілометрів в час.

Продажы новинки на європейському ринку розпочнуться наступного року. Ціни на такий автомобіль починатимуться від 35 тисяч 500 євро. За перший рік продажів в компанії Peugeot планують продати по всьому світу приблизно 20 тисяч екземплярів RCZ.

Peugeot RCZ

return_links(); ?>