Fiat налагодить на потужностях ательє Bertone випуск автомобілів Chrysler
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Fiat налагодить на потужностях ательє Bertone випуск автомобілів Chrysler

20.09.2009

Логотип Bertone Компанія Fiat планує випускати на потужностях італійського кузовного ательє Carrozzeria Bertone автомобілі Chrysler. Про це повідомляє видання Automotive News з посиланням на заяву керівника Fiat і виконавчого директора Chrysler Серджіо Маркіонне.

На даний момент не відомо які саме моделі Chrysler планується збирати на заводі Bertone, а також коли саме може початися виробництво цих автомобілів. За інформацією власних джерел Automotive News, одним з найбільш вірогідних претендентів на випуск є седан 300C, який встане на конвейєр Bertone орієнтовно в кінці 2011 року.

В даний час єдиний місце в Європі, де збирають Chrysler 300C — це австрійське підприємство Magna Steyr. Також цей завод проводить для американського концерну внедорожникі Jeep Grand Cherokee. Контракт Magna Steyr з Chrysler на випуск цих автомобілів закінчується у середині наступного року.

Концерн Fiat, який також володіє 20 відсотками акцій "Крайслера", придбав кузовне ательє Bertone на початку серпня поточного року. Серед інших претендентів на це підприємство були китайський автовиробник FAW, власник гоночного трека Nardo Доменіко Ревільо, колишній менеджер фірми Telecom Italia Жандоменико Россіньоло і вдова засновника ательє Ліллі Бертоне.

Як повідомлялося раніше, для підготовки потужностей Bertone з випуску автомобілів "Фіат" має намір інвестувати в завод близько 150 мільйонів євро.

return_links(); ?>