Компанія Opel випустила мільйонний екземпляр моделі Meriva
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Компанія Opel випустила мільйонний екземпляр моделі Meriva

18.07.2009

Opel Meriva Компанія Opel відзначила випуск мільйонного екземпляра компактвена Meriva, який був зібраний на підприємстві в Іспанії. Як зазначається у офіційному прес-релізі, ювілейним автомобілем стала дизельна модифікація моделі, оснащена 1,3-літровим мотором потужністю 75 кінських сил.

Компактвен Opel Meriva випускається вже упродовж шести років і найближчим часом німецький автовиробник планує представити нове покоління цієї моделі. Очікується, що зовнішність такої машини буде виконана у стилі однойменного концепт-кара, який дебютував минулого року на моторшоу в Женеві, а в гамі двигунів автомобіля з'являться нові 1,4-літрові чотирициліндрові бензинові турбомотори, що розвивають від 120 до 140 кінських сил. Крім того, наступна Meriva матиме розсувні задні двері, які були вперше показані на прототипі і можуть відкриватися один до одного під кутом до 90 градусів.

За попередньою інформацією, компактвен Opel Meriva нового покоління з'явиться на європейському ринку у продажу наприкінці нинішнього року.

return_links(); ?>