Фірма Hyundai офіційно представила нову Sonata
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Фірма Hyundai офіційно представила нову Sonata

20.09.2009

Hyundai Sonata У четвер, 17 вересня, компанія Hyundai офіційно представила в Південній Кореї седан Sonata нового покоління, який на європейському ринку називатиметься i40. Про це повідомляє мережеве видання Carscoop.

Габаритна довжина новинки становить 4820 міліметрів, ширина — 1835 міліметрів, висота — 1470 міліметрів, а колісна база рівна 2795 міліметрів. На південнокорейському ринку автомобіль пропонуватиметься з дволітровим бензиновими мотором потужністю 165 кінських сил і 144-сильною версією цього ж агрегату, що працює на природному газі. Обидва двигуни стануть агрегатуватися з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач. Як уточнює Carscoop, в січні наступного року на ринок також вийде Sonata з могутнішою 2,4-літровою "четвіркою" з безпосереднім уприскуванням палива.

У Південній Кореї компанія Hyundai розраховує вже цього року продати 60 тисяч екземплярів нової Sonata, на розробку якої було витрачено 372 мільйони доларів. У 2010-м випуск цього автомобіля почнеться в США, а ще через рік — в Китаї. Починаючи з 2011 року, автовиробник планує реалізовувати по 450 тисяч таких машин щорічно.

На місцевому ринку ціни на нову "Сонату" починаються від 21,3 мільйонів вон (близько 17,6 тисяч доларів). Топовая версія новинки коштує 25,9 мільйонів вон (21,4 тисячі доларів).

Як повідомлялося раніше, в Європі машина з'явиться на початку наступного року. Європейські ціни на Hyundai Sonata нового покоління поки що не повідомляються.

Hyundai Sonata Hyundai Sonata Hyundai Sonata

return_links(); ?>