Компанія Volvo представила електрокар на базі хетчбека С30
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Компанія Volvo представила електрокар на базі хетчбека С30

20.09.2009

Виконавчий директор Williams Адам Парр Компанія Volvo розповсюдила відомості про проект по створенню електричної версії хетчбека C30 - BEV (Battery Electric Vehicle). Автомобіль оснащений електромотором, який живиться від літій-іонних батарей потужністю 24 кіловати. Для порівняння, у гібридних силових установках звичайно використовуються 12-кіловатні акумулятори.

Максимальна дальність поїздки на одному зарядженні в електричного хетчбека С30 становить 150 кілометрів, розгін до "сотні" займає близько 11 секунд, а швидкість обмежена 130 кілометрами за годину.

Повна зарядка електричного С30 займає вісім годин, причому для цього досить звичайної розетки 220-вольт. Двигун електрокара знаходиться під капотом, а батареї встановлені в трансмісійному тунелі і між задніми колесами, на місці де у моделі з двигуном внутрішнього згорання знаходиться бензобак.

У Volvo передбачають, що такі електромобілі матимуть попит у жителів європейських міст, які за статистикою, що є у розпорядженні компанії, проїжджають в середньому за день по 90 кілометрів.

Коли з'явиться серійний електрокар С30 BEV поки що невідомо. У 2012 році компанія Volvo планує вивести на ринок першу гібридну модель, а прототип на базі універсала V70 буде представлений широкій публіці вже наступного літа.

На моторшоу у Франкфурті C30 BEV не привезли, та зате, за даними журналу Autocar, прототип можна буде побачити відразу після закінчення Франкфуртського автосалону на спеціальному заході Volvo - Innovation for Life.

return_links(); ?>