Гоночна Evora братиме участь в 24-годинній гонці по Нюрбургрінгу
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Гоночна Evora братиме участь в 24-годинній гонці по Нюрбургрінгу

20.09.2009

Lotus На моторшоу у Франкфурті Lotus представив гоночну версію нового спорткара Evora. Призначений для офіційних змагань FIA, автомобіль називається Evora Type 124 Endurance Racecar. Дебют новинки відбудеться на гонках 24 Hours of Nuerburgring.

Від серійної версії гоночна модифікація Evora відрізняється наявністю каркаса безпеки, шестиcтупінчатою секвентальной коробкою передач з підрульовими перемикачами, а також новою омологированной FIA паливною системою з бензобаком об'ємом 120 літрів. Зовні спорткар теж змінився - ззаду з'явився спойлер з угльоволокна, а також нового обважування.

Спеціально для гоночної версії інженери Lotus форсували до 400 кінських сил 260-сильний двигун Toyota 2GR-FE V6 об'ємом 3,5 літра, який встановлюється на "цивільну" версію Evora. Крім того, Evora стала легша на 200 кілограм, і тепер може брати участь в гонках, в яких вага машини обмежена 1200 кілограмами.

Динамічні характеристики гоночної "Эвори" поки до розголосу не вдаються. Серійна модель розганяється до "сотні" за 4,9 секунди і її максимальна швидкість становить 261 кілометр на годину.

return_links(); ?>