Індійська компанія REVA представила недорогий електрокар
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Індійська компанія REVA представила недорогий електрокар

20.09.2009

REVA NXG На автосалоні у Франкфурті індійський автовиробник REVA представив електрокари NXG і NXR. Першу модель компанія почне випускати тільки у 2011 році, а на другу вже приймаються замовлення. Як повідомляється на сайті Autoblog.com, ціна на NXR з узятою напрокат свинцево-кислотною батареєю починатиметься від 9995 євро.

Виробництво електромобілів REVA NXR (розшифровується як NeXr Reva) розпочнеться у першому кварталі 2010 роки. Ця модель здатна розвинути максимальну швидкість 105 кілометрів на годину, а її запас ходу складає 160 кілометрів. Повна зарядка займає вісім годин, проте є прискорений варіант - за півтори години. Ціна машини варіюватиметься залежно від того, який акумулятор вибере покупець - свинцево-кислотний (для поїздок по місту) або літій-іонний (для заміських подорожей).

Про другу модель - NXG (NeXt Generation) - компанія повідомила, що її максимальна швидкість складе 130 кілометрів на годину, при цьому на одній зарядці вона зможе проїхати 200 кілометрів. Ціна на новинку починається від 23 тисяч євро, а зробити авансовий внесок можна вже зараз, через спеціальний сайт, присвячений цій моделі.

REVA також анонсувала сервіс з віддаленої зарядки батарей електрокарів. Подробиці технології поки що невідомі, проте раніше індійці пояснювали, що для того, аби скористатися допомогою в заряджанні батарей, потрібно буде лише зателефонувати у спеціальну службу або написати туди смс-повідомлення.

return_links(); ?>