Перший автомобіль відродженої марки Trabant з'явиться в 2012 році
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Перший автомобіль відродженої марки Trabant з'явиться в 2012 році

20.09.2009

Trabant nT На тому, що проходить у Франкфурті міжнародному моторшоу представлена перша машина відродженої східно-німецької марки Trabant. Новинка розроблена компанією Herpa, яка є одним з найбільших виробників масштабних моделей автомобілів, і побудована в співпраці з кузовним ательє IndiKar. За словами представників фірм, перші екземпляри нового "Трабанта", що отримав назву nT, з'являться у продажу в 2012 році.

Габаритна довжина новинки складає 3,95 метра, ширина – 1,69 метра, висота – 1,5 метра, а колісна база рівна 2,45 метра. П'ятимісцевий Trabant оснащений 63-сильним електромотором і літієвими акумуляторами, які забезпечують автомобілю рух впродовж 160 кілометрів. Від звичайної побутової електромережі з напругою 230 вольт батареї можна повністю зарядити приблизно за вісім годин, а при використанні розетки, 380-вольта, цей час скорочується до двох годин. Крім того, на даху "Трабанта" встановлені сонячні батареї, що живлять бортову електроніку машини. За даними розробників, максимальна швидкість новинки складає 130 кілометрів в час.

За попередніми даними, ціни на новий Trabant починатимуться на європейському ринку від 10 тисяч євро.

Відзначимо, що перший прототип Trabant nT був вперше показаний в 2007 році на Франкфуртському автосалоні у вигляді масштабної моделі 1:87. Рішення про серійний випуск такої машини було ухвалено після позитивних відгуків відвідувачів автосалону, які висловили бажання, щоб Trabant найближчим часом встав на конвейєр.

Trabant nT Trabant nT Trabant nT

return_links(); ?>