Прототип компактного хетчбека Lexus отримає назву "С-Premium"
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Прототип компактного хетчбека Lexus отримає назву "С-Premium"

27.07.2009

Lexus Прототип компактного хетчбека Lexus, який буде представлений на вересневому моторшоу у Франкфурті, одержить назву C-Premium. Його зовнішність буде на 90 відсотків відповідати серійному автомобілю, чия світова прем'єра відбудеться наступного року на виставці у Женеві. Про це повідомляє британське видання Autocar з посиланням на власні джерела.

Ім'я товарної версії передньопривідного хетчбека Lexus C-Premium офіційно поки що не називається, проте, за деякими даними, автомобіль одержить індекс BS або CS. Оснащуватися новинка буде виняткова бензино-електричною гібридною силовою установкою, що поєднує в собі 2,4-літровий чотирициліндровий двигун, електромотор і варіатор. Сумарна потужність цього силового агрегату становить 187 кінських сил. Відзначимо, що аналогічна установка також використовується на гібриді Lexus HS 250h, продажі якого у США почалися у середині липня.

Очікується, що на європейський ринок серійних хетчбек Lexus вийде восени 2010 року. Автомобіль складе конкуренцію Audi A3 і BMW 1-Series, а його вартість буде трохи меншою, ніж ціна седана IS у версії з дизельним мотором.

return_links(); ?>