Nissan навчив "навігацію" гальмувати двигуном
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Прототип компактного хетчбека Lexus отримає назву "С-Premium"

27.07.2009

Навігаційна система Nissan Компанія Nissan анонсувала навігаційну систему, яка швидше прораховуватиме маршрут до пункту призначення, попереджатиме водія про дорожню ситуацію попереду і зможе у разі потреби самостійно управляти двигуном і трансмісією. Як зазначається у прес-релізі "Ніссана", вперше ця система з'явиться на японському ринку наприкінці наступного року на седані Nissan Fuga.

Нова навігаційна система буде звуковим сигналом і повідомленням на дисплеї попереджати водія про наближення до перехресть, що погано проглядаються, спід-камер і ділянок доріг, поряд з якими знаходяться школи і куди можуть вибігти діти. Крім того, використовуючи дані про крутизну повороту, що наближається, або відстань до пункту оплати для проїзду на платне шосе, система зможе задіювати гальмування двигуном і зменшити подачу палива. Як заявляють представники Nissan, це допоможе поліпшити паливну економічність. Аналогічна функція вже використовується на машинах серії Eco, представлених в Японії у квітні.

Цей пристрій є частиною інтелектуальної системи пересування (ITS), випробування якої розпочалися три роки тому. Як повідомлялося раніше, ITS дозволяє автомобілям "спілкуватися" з світлофорами, аналізувати дорожню ситуацію і щільність руху, що в результаті її масштабного застосування допоможе знизити кількість ДТП, частково позбутися пробок і навіть уникнути випадків, коли пішохід вирішить перейти дорогу на червоне світло, не помітивши машину, що наближається.

Навігаційна система Nissan
Навігаційна система Nissan
Навігаційна система Nissan

return_links(); ?>