Mazda привезе до Франкфурту оновлене купе RX-8
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Mazda привезе до Франкфурту оновлене купе RX-8

27.07.2009

Нынешняя версия купе Mazda RX-8 У вересні нинішнього року на міжнародній автомобільній виставці у Франкфурті компанія Mazda планує представити оновлену версію спортивного купе RX-8, повідомляє німецьке видання Auto Motor und Sport. Автомобіль матиме нові елементи кузови, покращену аеродинаміку, а також деякі зміни у зовнішності та інтер'єрі.

Оновлена версія від нинішнього автомобіля відрізнятиметься новим переднім і заднім спойлерами, іншими "спідницями", патрубками випускної системи збільшеного діаметру, іншими задніми світлодіодними ліхтарями, а також забарвленими в темно-сірий колір 19-дюймовими легкосплавними колісними дисками. У салоні автомобіля зміняться матеріали обробки і з'явиться нова приладова панель.

Очікується, що новинка пропонуватиметься тільки з 1,3-літровим роторним двигуном потужністю 231 кінську силу, який буде агрегатуватися з шестиступінчастою механічною коробкою передач. Нинішня версія купе RX-8 оснащується також і 192-силовою версією цього ж мотора.

Відразу ж після прем'єри у Франкфурті оновлена Mazda RX-8 з'явиться у продажу у європейських дилерів. За деякими даними, вартість автомобіля в базовій версії становитиме близько 38 тисяч євро.

return_links(); ?>