Компанія Subaru представила полегшену версію Impreza WRX STI
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Компанія Subaru представила полегшену версію Impreza WRX STI

27.07.2009

Subaru Impreza WRX STI Spec C Компанія Subaru представила полегшену модифікацію хетчбека Impreza WRX STI Spec C, що використовується для підготовки раллійних автомобілів групи N. Про це зазначається в офіційному повідомленні.

За рахунок установки нового алюмінієвого капота, акумулятора зменшеної місткості, полікарбонатних стекол, інших легкосплавних 18-дюймових колісних дисків з покришками Bridgestone Potenza RE070 і заміни запасного колеса на ремкомплект розробникам, як повідомлялося раніше, вдалося знизити вагу автомобіля приблизно на 70 кілограмів. Крім того, версія Spec C отримала новий паливний насос, модернізовані пружини, амортизатори, задній стабілізатор поперечної стійкості і опори заднього підрамника. Замість заднього диференціала Torsen у хетчбека з'явився диференціал підвищеного тертя.

Під капотом новинки буде встановлений вдосконалений турбонагнітач, система зрошування інтеркулера водою і перепрограмований блок управлінням двигуном. Ці доопрацювання ніяк не вплинули на потужність і максимальний обертальний момент дволітрового "оппозитника" - ці показники залишилися на позначці 308 кінських сил і 422 Нм відповідно.

Продажі хетчбека Subaru Impreza WRX STI Spec C в Японії вже розпочалися. Всього буде випущено 900 полегшених хетчбеків. Вартість новинки поки що не повідомляється.

Subaru Impreza WRX STI Spec C
Subaru Impreza WRX STI Spec C
Subaru Impreza WRX STI Spec C
Subaru Impreza WRX STI Spec C

return_links(); ?>