Toyota закриє колишнє СП з General Motors у Каліфорнії
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Toyota закриє колишнє СП з General Motors у Каліфорнії

27.07.2009

Японський автовиробник Toyota ліквідовує свою частку в спільному з General Motors підприємстві в Каліфорнії, що призведе до його закриття. За словами представника "Тойоти", таке рішення було ухвалено після того, як американський концерн заявив про припинення виробництва автомобілів на цьому заводі, повідомляє AP.

Завод NUMMI (New United Motor Manufacturing Inc.) почав свою роботу в 1984 році, а останнім часом його персонал, що налічує 4600 осіб, займався збіркою автомобілів Pontiac Vibe, Toyota Corolla і Toyota Tacoma. Проте наприкінці червня General Motors оголосив про своє рішення припинити випуск "Понтіаков", оскільки після завершення реструктуризації концерну, виробництво цієї моделі планувалося ліквідовувати.

У четвер два сенатори від штату Каліфорнія і 17 членів палати парламенту надіслали президенту Toyota Акіо Тойоді лист, у якому попросили не поспішати із закриттям заводу і спробувати прийти з General Motors до рішення, яке б дозволило уникнути зупинки підприємства. Проте японський автовиробник поки що ніяк не прореагував на лист.

За інформацією агентства Bloomberg, ще у середині червня концерн Toyota заявляв про плани з виробництва моделі Prius на заводі NUMMI. Таку ініціативу компанія пояснювала великими надіями на популярність цього автомобіля в США.

return_links(); ?>