VW і Porsche схвалили створення альянсу
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

VW і Porsche схвалили створення альянсу

27.07.2009

У четвер, 23 липня, концерн Volkswagen на позачерговому засіданні наглядової ради схвалив створення автомобільного альянсу з компанією Porsche, керівна роль в якому буде відведена "Фольксвагену". Як мовиться в офіційному повідомленні двох автовиробників, наглядова рада Porsche також схвалила це рішення. Тепер планується розпочати підготовку до розробки деталей майбутньої співпраці і підписання відповідної угоди.

Ніяких подробиць про альянс Volkswagen і Porsche поки що не представлено, проте представники німецького концерну відзначили, що виробник спорткарів залишиться незалежною компанією. При цьому керівництво "Фольксвагена" уточнило, що сім'ї Порше і Піх, які на даний момент володіють 100 відсотками акцій Porsche, залишаться найбільшими акціонерами фірми і зможуть взяти участь в розробці угоди про злиття. Крім того, у четвер наглядова рада Volkswagen схвалила продаж 17 відсотків своїх акцій інвесторам з Катару.

Як повідомлялося раніше, Volkswagen запропонував повністю викупити компанію Porsche за вісім мільярдів євро плюс ще три мільярди за дилерську мережу німецького виробника. Передбачалося, що поглинання "Порше" відбудеться в два етапи - по 50 відсотків акцій за кожен транш, після чого марка стане десятим брендом у складі групи VW. На яких умовах насправді буде створений альянс - поки що не відомо.

return_links(); ?>