Колишній дизайнер GM очолить компанію Cadillac
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Колишній дизайнер GM очолить компанію Cadillac

27.07.2009

Брайан Несбітт і Боб Лутц З першого серпня компанію Cadillaс очолить віце-президент дизайнерського підрозділу GM Брайан Несбітт, який придумав у 2005 році зовнішність автомобіля Chevrolet HHR, а в 2001 році - Chrysler PT Cruiser. Його призначення на пост президента марки було запропоновано віце-головою концерну GM Бобом Лутцом, що повернувся в компанію після завершення процедури банкрутства автовиробника. Як повідомляє Automotive News, зміна глави Cadillac є частиною стратегії Лутца зі збільшення попиту на автомобілі GM.

Посаду віце-президента GM по дизайну Несбітт посідав з червня 2007 року. До цього, починаючи з лютого 2004-го, він був виконавчим директором європейського дизайнерського центру GM, на роботу в який перейшов з фірми Chrysler. Працюючи в GM, Несбітт взяв участь в створенні зовнішнього вигляду таких автомобілів, як Pontiac Solstice, Pontiac G6, Cadillac DTS і BLS, Buick Lucerne, Chevrolet Impala, Chevrolet Cobalt, Saturn Aura і Sky, GMC Acadia, Saturn Outlook, і Buick Enclave.

За словами Боба Лутца, марка Cadillac є головною зброєю концерну GM у боротьбі за ринок проти європейських брендів Jaguar, BMW і Mercedes-Benz. "Моїм завданням є донести до людей інформацію про автомобілі, які ми робимо. Ми постараємося використовувати якомога більше можливостей розповісти американцям про нас, щоб ті могли нам дати ще один шанс", - заявив Лутц.

return_links(); ?>