Австралійські поліцейські стали мікроблогерами
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Австралійські поліцейські стали мікроблогерами

27.07.2009

Австралійська дорожна поліція Поліція австралійського штату Вікторія відкрила офіційний мікроблог на сервісі Twitter, повідомляє AFP. У ньому інспектори намагатимуться переконати молодих водіїв не сідати за кермо в стані алкогольного сп'яніння, а також будуть публікувати повідомлення про акції, які проводяться поліцією, і інформацію про випадки перевищення швидкості і розшук автомобілів, що втекли з місця ДТП.

Створення мікроблога є частиною спеціальної триденної поліцейської кампанії, спрямованої на підвищенні безпеки дорожнього руху на тих магістралях штату Вікторія, де за останній час зафіксовано найбільшу кількість аварій. Дані про машини і їх власників, спійманих в ході акції за перевищення швидкості або що знаходяться в стані алкогольного сп'яніння, будуть опубліковані в поліцейському мікроблозі.

Twitter є найбільшою мікроблогерською мережею, що об'єднує понад п'ять мільйонів осіб. Запис в Twitter обмежений 140 символами. На блог австралійської поліції вже підписалося 1436 користувачів.

return_links(); ?>