Ford перенесе виробництво моделі C-Max до Іспанії
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Ford перенесе виробництво моделі C-Max до Іспанії

01.07.2009

C-Max У середу європейське відділення компанії Ford оголосило про перенесення виробництва компактвена C-Max з Німеччини на завод до Валенсії, Іспанія. З наступного року на підприємстві планується запустити у виробництво нове покоління цієї моделі, а збірка автомобілів сімейства Focus для європейського ринку, яка зараз здійснюється як у Німеччині, так і в Іспанії, продовжиться тільки на німецькому заводі.

За словами керівника європейського відділення "форда" Джона Флемінга, перенесення випуску моделі C-Max дозволить максимально збільшити "ефективність інвестицій і використання виробничих потужностей". Варто відзначити, що у травні Єврокомісія схвалила надання компанії Ford держдопомоги від уряду Іспанії у розмірі 51,9 мільйонів для реструктуризації заводу у Валенсії. В цілому автовиробник має намір інвестувати у своє підприємство в Іспанії, де також збирають хетчбеки Fiesta, 490 мільйонів євро.

Як повідомлялося раніше, з травня нинішнього року компанія Ford у зв'язку кризою і необхідністю зменшити кількість продукованих автомобілів скоротила кількість змін на іспанському заводі з трьох до двох. Завод у Німеччині з тієї ж причини був переведений на чотириденний робочий тиждень.

return_links(); ?>