Мотоцикліст потрапив у в'язницю із-за фотографії на Facebook
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Мотоцикліст потрапив у в'язницю із-за фотографії на Facebook

01.07.2009

Британські поліцейські змогли довести провину мотоцикліста, що порушив правила дорожнього руху завдяки фотографії, викладеній в соціальній мережі Facebook. Про це пише The Daily Telegraph.

У вересні 2008 року інспектор затримав двох мотоциклістів, що їхали один за одним із швидкістю 135 кілометрів на годину на дорозі з обмеженням 96 кілометрів на годину. Поки поліцейський виписував штраф одному з водіїв, другий в цей час розвернувся у зворотний бік і втік. Пізніше інспектор проглянув запис відеокамери, встановленої в поліцейській машині, і розгледів там номер мотоцикла, що втік, водієм якого виявився якийсь Девід Кокс. Проте чоловік стверджував, що мотоциклом управляв не він, а його знайома, що живе у США.

Інспектор Марк Мюллінс переконав американських поліцейських знайти цю жінку, яка заявила, що вона була дійсно присутня при затриманні мотоциклістів, проте знаходилася на задньому сидінні іншого мотоцикла. На підтвердження своїх слів жінка знайшла в соціальній мережі Facebook фотографію Девіда Кокса, на якій він зафіксований у день порушення ПДР на своєму мотоциклі.

У результаті, суд засудив Кокса до п'яти місяців тюремного ув'язнення за дачу помилкових свідчень, проте той оскаржив покарання і термін був скорочений до трьох місяців. Крім того, суд на рік позбавив Кокса права управління транспортним засобом.

return_links(); ?>