У Великобританії подвоїли штраф за непристебнутий ремінь
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

У Великобританії подвоїли штраф за непристебнутий ремінь

01.07.2009

У Великобританії штраф за не використання ременів безпеки в автомобілі підвищився в два рази - з 30 до 60 фунтів стерлінгів. На такі заходи уряд підштовхнули результати досліджень, згідно з якими багато британців дотепер не користуються ременями, а 14 відсотків автомобілістів і зовсім ніколи не пристібаються. Про це повідомляє The Daily Telegraph.

Одночасно з цим покаранням також удвічі (з 30 до 60 фунтів стерлінгів) збільшився і штраф за "зміну" номерних знаків. Багато британців заклеюють або домальовували цифри на номері для того, щоб, наприклад, спідкамера, що сфотографувала автомобіль, який рухається з перевищенням швидкості, не змогла його ідентифікувати.

"Збільшуючи штраф за непристебнутий ремінь, ми даємо зрозуміти водіям, що боротимемося з ігноруванням цього життєво важливого запобіжного засобу. Ми це робимо не для того, щоб отримати з автомобілістів більше грошей, а для того, щоб підвищити безпеку британських доріг", - заявив міністр внутрішніх справ Великобританії Алан Кемпбелл.

Як повідомлялося раніше, минулого року на британських дорогах був зафіксований найнижчий рівень смертності в ДТП з 1926 року - за 12 місяців у Великобританії загинули 2538 осыб. Для порівняння, у Росії кылькысть загиблих в аваріях за минулий рік перевищила 29 тисяч осіб.

return_links(); ?>