Компанія Bridgestone змінила свою "формульную" політику
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Компанія Bridgestone змінила свою "формульную" політику

01.07.2009

Шини Bridgestone під час Гран-прі Китаю, 2009Японська компанія Bridgestone змінила свою політику постачання шин командам "Формули-1". Починаючи з Гран-прі Угорщини, різниця між жорстким і м'яким складами буде зменшена.

"Ми змінили свою тактику вибору гуми. Тепер "компаунди" будуть наближеніші один до одного. Цього сезону боліди абсолютно інакше працюють з покришками. До Угорщини ми привеземо два найм'якші типи, які є в нашому розпорядженні. А для Спа знадобляться жорсткіші комплекти", - заявив керівник автоспортивного відділення компанії Bridgestone Хірохіде Хамасіма.

Перед початком нинішнього сезону Міжнародна автомобільна федерація (FIA) закликала Bridgestone поставляти такі суміші покришок, щоб різниця між м'якими і жорсткими "компаундами" була помітніша, ніж минулого року. В результаті, м'які шини Bridgestone дуже швидко зношувалися, тоді як жорсткі було дуже важко прогріти до робочих температур. Це призводило до того, що на м'якому комплекті гуми можна було проїхати лише декілька кругів, а на жорсткому - болід не міг продемонструвати весь свій потенціал.

return_links(); ?>