Автомобілі Dodge перейменують в Alfa Romeo
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Автомобілі Dodge перейменують в Alfa Romeo

01.07.2009

Dodge В рамках програми з реструктуризації концерну Chrysler всі автомобілі компанії Dodge, які продаються на європейському ринку, планується перейменувати в Alfa Romeo. А італійські машини продаватимуться в США під американським брендом. Про це повідомляє видання Autocar з посиланням на заяву керівника Fiat і виконавчого директора Chrysler Серджіо Маркіоне.

За його словами, автомобілі цих двох марок розраховані практично на одну і ту ж цільову аудиторію покупців і мають схоже позиціонування на ринку, тому перейменування машин дозволить скоротити конкуренцію усередині одного концерну. "Dodge – це американський "масл-кар", а Alfa Romeo - європейський. Рівень конкуренції між цими двома марками просто колосальний, оскільки вони націлені на одних і тих же покупців", - відзначив Маркіоне.

Очікується, що остаточне рішення про перейменування автомобілів буде ухвалено до кінця цього місяця.

"Фіат" став співвласником концерну Chrysler, у який входить компанія Dodge, у червні нинішнього року. Італійський автовиробник володіє 20 відсотками акцій "нового Chrysler" і має право збільшити свою частку до 35 відсотків. Найбільшим акціонером в американському концерні є профспілка UAW, якій належить 55-відсотковий пакет цінних паперів.

return_links(); ?>