Керолл Шелбі підготував 725-силовий Ford Mustang
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Керолл Шелбі підготував 725-силовий Ford Mustang

26.06.2009

Ford Mustang Shelby GT500 Super Snake Компанія Shelby Automobiles, очолювана відомим гонщиком і інженером Кероллом Шелбі, представила "заряджену" версію 540-силовного купе Ford Mustang GT500 – Super Snake. Як повідомляє американське видання AutoWeek, автомобіль отримав серйозну модернізацію технічної начинки, а залежно від типу механічного нагнітача, якого вибере покупець, потужність 5,4-літрового двигуна V8 може збільшитися до 630 або 725 кінських сил.

Крім нового нагнітача "заряджений" Ford Mustang отримає модернізований інтеркулер, радіатор, нову систему впускання, а також глушники фірм Borla або JBA, які встановлюються на 630- і 725-сильні автомобілі відповідно. Також тюнінговіє "Мустанги" будуть оснащені підвіскою Ford Racing з регульованими амортизаторами, жорсткішими пружинами і товщими стабілізаторами поперечної стійкості, а також розтяжкою між передніми стійками. Крім цього, купе матиме шестипоршневі гальмівні механізми компанії Baer на передній осі і 20-дюймові колісні диски з покришками Pirelli P-Zero.

Зовні Mustang Super Snake відрізнятиметься від звичайних GT500 іншим капотом з великим повітрозабірником і додатковими вентиляційними отворами, карбоновим переднім спліттером і новими "спідницями".

Вартість перетворення Ford Mustang GT500 у 630-сильну версію Super Snake складає в США 29495 доларів без урахування ціни самого автомобіля. Наймогутніша модифікація обійдеться ще на чотири тисячі доларів дорожче. Виробництво таких автомобілів Shelby розпочне у серпні нинішнього року.

return_links(); ?>