Тюнінг-ательє відсвяткувало річницю перемоги у BTCC спецверсією MINI
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Тюнінг-ательє відсвяткувало річницю перемоги у BTCC спецверсією MINI

26.06.2009

Німецьке тюнінг-ательє Arden, відоме своїми доопрацюваннями автомобілів Jaguar і Land Rover, на честь 40-ї річниці своєї першої перемоги на Чемпіонаті Великобританії у кузовних гонках (BTCC) підготувало спеціальну версію хетчбека MINI Cooper S. Автомобіль отримав назву Equipe і буде випущений обмеженим тиражем в 40 екземплярів.

Потужність 1,6-літрового турбомотора MINI Cooper S за рахунок перепрограмування блоку управління двигуном, установки нового інтеркулера і випускної системи збільшилася на 40 кінських сил - до 215 кінських сил. Крім того, тюнінговий MINI має занижену на 30 міліметрів підвіску і шестипоршневі гальмівні механізми на передній осі.

Зовнішні відмінності тюнінгового автомобіля від базового варіанту мінімальні: у MINI Cooper з'явилися нові хромовані патрубки випускної системи, 18-дюймові легкосплавні колеса з алюмінієвого сплаву вагою 6,9 кілограма кожне, а також інша, виготовлена уручну, решітка радіатора з хромованою окантовкою і сталевою "сіткою".

У салоні змінилася обробка інтер'єру, який тепер виконаний зі шкіри двох кольорів, і з'явилися фірмові килимки і металеві накладки на педалі.return_links(); ?>