З Lamborghini Gallardo зробили "бюджетний" суперкар
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

З Lamborghini Gallardo зробили "бюджетний" суперкар

29.06.2009

Італійський виробник спортивних автомобілів Lamborghini готує моноприводну версію суперкара Gallardo LP560-4 – LP550-2. Як повідомляє сайт GTSpirit, такий автомобіль пропонуватиметься з вісьмома варіантами забарвлення кузова і наклейками у вигляді білої "гоночної" смуги із золотим "тисненням", що проходять через всю машину. Очікується, що монопріводний Gallardo компанія випустить обмеженим тиражем в 250 екземплярів.

За рахунок відмови від фірмової системи повного приводу суперкар стане легшим приблизно на 30 кілограмів, при цьому десятициліндровий двигун Gallardo LP560-4 об'ємом 5,2 літра буде дефорсований з 560 до 550 кінських сил, що відобразиться на динамічних характеристиках автомобіля. За даними GTSpirit, з нуля до ста кілометрів на годину така машина розженеться за 3,9 секунди, що на дві десятих секунди повільніше за купе Gallardo і на десяту швидше відкритої версії Spyder.

Монопровідний Lamborghini Gallardo LP550-2 стане найдоступнішим автомобілем у гамі марки. Він коштуватиме приблизно на десять відсотків дешевше повноприводної модифікації.return_links(); ?>