Mercedes-Benz ML нового покоління з'явиться через два роки
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Mercedes-Benz ML нового покоління з'явиться через два роки

29.06.2009

Mercedes-Benz ML У понеділок мережеве видання Worldcarfans опублікувало перші шпигунські фотографії позашляховика Mercedes-Benz ML-Class нового покоління. За інформацією порталу, автомобіль отримає індекс W166 і в жовтні 2011 року стане на конвейєр заводу у місті Таскалуса (штат Алабама, США), в модернізацію якого автовиробник планує вкласти 290 мільйонів доларів. Відзначимо, що зараз на цьому підприємстві збирають нинішні версії моделей Mercedes-Benz ML-, GL- і R-Class.

За деякими даними, позашляховик наступного покоління буде на декілька сантиметрів коротшим від свого попередника, матиме коротші передні і задні підвіски, проте збереже ту ж платформу і колісну базу.

Очікується, що одними з нововведень наступного Mercedes-Benz ML-Class стануть гібридні версії з дизель-електричною гібридною силовою установкою і "заряджаючі" гібриди, оснащені 80-силовим електромотором і 3,5-літровим двигуном V6. Такий позашляховик виключно на електротязі зможе проїхати близько 30 кілометрів.

Крім того, у гаммі моторів з'явиться 2,2-літровий чотирициліндровий дизель потужністю 204 кінських сили, дизельна і бензинова "шестірки" потужністю 225 і 333 кінські сили відповідно, а також версії з восьмициліндровими агрегатами, оснащеними безпосереднім уприскуванням палива.

return_links(); ?>