Сімейство Peugeot 207 оновилося
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Сімейство Peugeot 207 оновилося

29.06.2009

Компанія Peugeot розповсюдила перші офіційні фотографії автомобілів оновленого сімейства 207. Машини мають інше оформлення передньої частини кузова із збільшеними трапецієвидними гратами радіатора і протитуманними фарами, розташованими з боків переднього бампера, а також світлодіодні задні ліхтарі. Про це повідомляє британське видання Autocar.

Фотографій інтер'єру оновленого Peugeot 207 поки що не представлені, проте, як повідомлялося раніше, у автомобілів сімейства трохи зміниться обробка салону, з'явиться нова приладова панель і опціональна мультимедійна система з DVD-плеєром, жорстким диском і великим екраном з дозволом 800x600 пікселів, на який виводитимуться навігаційні карти.

У гамі двигунів Peugeot 207 в цілому буде 12 двигунів, включаючи декілька моторів, що відповідають екологічним нормам "Євро-5", а також екологічно чистий 1,4-літровий турбодизель, рівень викидів CO2 якого не перевищить 99 грамів на сто кілометрів. Очікується, що детальніша інформація про силові установки оновленої моделі з'явиться трохи пізніше.

У Європі продажі оновленого Peugeot 207 розпочнуться в серпні поточного року.

return_links(); ?>