Aston Martin розробляє мікролітражку
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Aston Martin розробляє мікролітражку

29.06.2009

Британський виробник спортивних автомобілів Aston Martin приступив до розробки субкомпактної машини, оснащеної бензиновим двигуном об'ємом один літр. Серійний хетчбек одержить назву Cygnet і пропонуватиметься тільки клієнтам компанії, у яких вже є або найближчим часом з'явиться суперкар Aston Martin, і хто хоче мати "зелений" автомобіль для коротких поїздок по місту. Про це повідомляє видання The Telegraph.

Новинка поки що знаходиться у стадії прототипу, проте вже відомо, що вона буде практично точною копією мікролітражіки Toyota iQ. У цього автомобіля хетчбек Aston Martin запозичить кузов, платформу, силові установки і навіть архітектуру салону. Відзначимо, що зовні британська модель відрізнятиметься від японської тільки іншим капотом з вентиляційними прорізами і фірмовими гратами радіатора, а інтер'єр новинки матиме "люксову" обробку.

Субкомпактна модель Aston Martin з'явиться в салонах офіційних ділерів у Великобританії і більшості європейських країн наступного року. У компанії розраховують випускати близько 1000-2000 таких машин на рік. Очікується, що вартість Cygnet становитиме близько 20 тисяч фунтів стерлінгів.

return_links(); ?>