Перший кросовер Dacia сфотографували без камуфляжу
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Перший кросовер Dacia сфотографували без камуфляжу

02.07.2009

У четвер сайт Daciaclub опублікував шпигунські фотографії повноприводного кросовера Dacia, на яких автомобіль зображений без камуфляжу.

За деякими даними, перший в історії румунської компанії Dacia позашляховик отримає ім'я Duster і вийде на ринок цьогоріч або у наступному році. Варто відзначити, що так само називалася концептуальна машина фірми, вперше представлена у березні на моторшоу в Женеві. При цьому між прототипом і кросовером на знімках немає ніякої зовнішньої схожості.

Як повідомлялося раніше, розробку повноприводного кросовера у лютому нинішнього року офіційно підтвердив керівник компанії Dacia Франсуа Фурмон, проте якої-небудь інформації про цей автомобіль їм надано не було. Як припускають деякі зарубіжні видання, у базовій версії новинка стане оснащуватися 85-силовим бензиновим двигуном об'ємом 1,5 літра. Також не виключено появу в гамі моторів 1,5-літрового дизеля потужністю 105 кінських сил, який був представлений на концептуальному Duster. Крім того, кросовер пропонуватиметься як у передньо- так і в повноприводному виконанні.

За попередньою інформацією, вартість кросовера Dacia у базовій версії становитиме близько 11 тисяч євро.

return_links(); ?>