Porsche скоротить виробництво моделі 911 через низький попит
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Porsche скоротить виробництво моделі 911 через низький попит

02.07.2009

Компанія Porsche у зв'язку з низьким попитом на автомобілі на всіх світових ринках планує на німецькому заводі у місті Цуффенхаузен скоротити виробництво моделі 911. Як повідомляє Reuters з посиланням на неназване джерело усередині автовиробника, підприємство у Лейпцігу, де зараз збирають моделі Panamera і Cayenne, ці заходи не зачеплять.

Очікується, що об'єм випуску автомобілів в Цуффенхаузене буде знижений до кінця нинішнього року, проте остаточного рішення із цього приводу керівництвом компанії ще не прийнято. Через різке падіння попиту на автомобілі компанія Porsche також раніше оголосила про скорочення витрат у цьому році на суму 100 мільйонів євро і про додаткову зупинку перед літніми канікулами виробництва спорткарів на заводі у Цуффенхаузені на 19 днів.

Варто відзначити, що за перші дев'ять місяців фінансового року, що закінчується в липні, продажі автомобілів компанії Porsche скоротилися на 28 відсотків – до 53 тисяч 635 машин. Такий результат автовиробник пов'язує з світовою фінансовою кризою, що викликала падіння попиту на машини.

return_links(); ?>