Мікко Хірвонен розчарований результатами Латвали
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Мікко Хірвонен розчарований результатами Латвали

02.07.2009

Мікко Хірвонен (BP Ford Abu Dhabi, Ford Focus RS WRC) під час Ралі Польщі, 2009 Лідер загального заліку Чемпіонату світу по ралі (WRC) Мікко Хірвонен заявив в інтерв'ю виданню Autosport, що його напарник по BP Ford Abu Dhabi Ярі-Матті Латвала повинен проводити подальші гонки зібраніше.

"Не знаю, що я зробив би, будучи на місці Малькольма Вілсона (керівника BP Ford Abu Dhabi – прим. "Світу авто"). Напевно, треба жорсткіше відноситися до всіх і жорсткіше відноситися до Ярі-Матті. Йому важко буде зібратися в найближчі гонки, але йому доведеться це зробити. Якщо ми хочемо поборотися за перемогу в командному заліку, то одних моїх очок не вистачить – нам потрібна допомога Латвали", - заявив Хірвонен.

Ця заява Хірвонена пов'язана з аварією, в яку потрапив Латвала на останньому етапі WRC у Польщі. Обидва автомобілі BP Ford Abu Dhabi очолювали гонку на останній спецділянці завдовжки в два з половиною кілометри, проте Латвала, що йшов на другому місці, допустив помилку на повороті і розбив машину. В результаті, Латвала не зміг фінішувати і не набрав очок для своєї конюшні. Пізніше Ярі-Матті назвав цей інцидент "найбільшою помилкою в житті".

return_links(); ?>