Гонщик виграв судовий процес проти NASCAR
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Гонщик виграв судовий процес проти NASCAR

02.07.2009

Джеремі Мейфілд під час гонки Samsung 500 у Техасі, 2009 Джеремі Мейфілд, що виступав за власну команду Mayfield Racing Enterprises в гонках NASCAR Sprint Cup, виграв процес у Федеральному суді США проти асоціації NASCAR. Мейфілд зміг довести, що процедури проведення тестів NASCAR на вживання наркотичних речовин не відповідають загальноприйнятим. В результаті рішення суду, з Мейфілда знята заборона на участь в гонках асоціації.

"Я щасливий, що можу повернутися в гонки і радий, що система правосуддя все ж таки восторжествувала. Головне, що ми можемо повернутися в гонки. Я очистив своє ім'я і тепер можу змагатися. Це дуже багато для мене означає", - заявив Мейфілд.

Рішенням асоціації NASCAR Джеремі Мейфілд був усунений від гонок за те, що не пройшов тест на наркотики після гонки Russell Friedman 400 у Річмонді на початку травня. Мейфілду інкримінувалося вживання метамфетаміну - речовини, що стимулює діяльність нервової системи, проте сам пілот спростовував будь-які звинувачення у вживанні заборонених препаратів.

"Ми розчаровані, але поважаємо рішення суду. Ми продовжимо дії, які можуть довести нашу правоту", - заявив представник NASCAR Ремсі Постон. Тепер у NASCAR є право оскаржити рішення Федерального суду в Апеляційному суді.

Джеремі Мейфілд виступає в гонках "Кубка" NASCAR з 1993-го року. У минулому сезоні він змагався у складі Haas CNC Racing, проте після розформовування бригади №70 організував власну команду Mayfield Racing Enterprises. Персонал конюшні був зібраний з скорочених і звільнених співробітників інших команд. У лютому цього року Мейфілд звільнив одного з механіків – Пола Чодору – за те, що він був спійманий на вживанні наркотиків. Сам Чодора своєї провини не заперечував.

У нинішньому сезоні Мейфілд провів п'ять гонок, а його кращим результатом стало 32-е місце на "Талладезі". На сьогодні Мейфілд займає 47-у позицію в загальному заліку. Наступний етап Sprint Cup - Coke Zero 400 – відбудеться в найближчу суботу на суперспідвеї у Дайтоні.

return_links(); ?>