Хеннінг Сольберг запропонував свою допомогу заводській команді Ford
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

30.06.2009

Хеннінг Сольберг (Stobart VK M-Sport Ford Rally Team, Ford Focus RS WRC 08) під час Ралі Польщі, 2009. Фото з сайту rally-mania.czНорвежець Хеннінг Сольберг, який виступає у складі напівзаводської команди Stobart Ford у Чемпіонаті світу по ралі (WRC), заявив, що міг би допомогти основній стайні "форда" - BP Ford Abu Dhabi – подолатися за перемогу в командному заліку, повідомляє crash.net.

"Фінал Ралі Польщі став дуже сумним для "форда", але хорошим для мене. Повинен сказати, що Мікко Хірвонен виконав відмінну роботу. Думаю, він стане чемпіоном цього року. Якби у мене була машина трохи краща, то я зміг би випередити Дані Сордо і допомогти команді поборотися за перемогу у командному заліку", - заявив Сольберг.

Ця заява Хеннінга Сольберга пов'язана з аварією другого пілота BP Ford Abu Dhabi Ярі-Матті Латвали на останній спецділянці Ралі Польщі, коли той займав друге місце і міг би принести переможний дубль своїй стайні. Цей інцидент викликав критику з боку керівника команди Малькольма Вілсона, проте він вже заявив, що Латвала збереже місце в стайні до наступного етапу у Фінляндії, який пройде з 31 липня по 1 серпня.

Гонку в Польщі виграв Мікко Хірвонен, що очолив загальний залік. Хеннінг Сольберг зайняв третє місце, вигравши два "допи" в останній день змагань.