Китайці зробили гібридну пародію на Audi R8
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Китайці зробили гібридну пародію на Audi R8

30.06.2009

Tong Jian S11 Китайська дизайнерська компанія Tong Jian, ка раніше працювала з місцевими автовиробниками Brilliance, Chery і Geely, представила власний автомобіль, який одтримав назву S11. Як повідомляє сайт Le blog auto, гібридний спорткар був розроблений у співпраці з університетом міста Туні і поки що знаходиться у стадії прототипу.

Зовні автомобіль нагадує моделі Audi R8 і Ferrari F430, а написання назви китайської машини - S11 – дуже схоже на цифри "911", що використовуються компанією Porsche для моделі Porsche 911. За інформацією Le blog auto, новинка отримала систему повного приводу, п'ятиступінчасту механічну коробку передач, центральномоторну компоновку і гібридну силову установку, яка включає 2,4-літровий бензиновий двигун. Інформація про тип використовуваних акумуляторів, потужність електромотора і запас ходу автомобіля поки що не повідомляється. Проте в плани компанії входить створення і доступніших версій, оснащених 1,6- і 2,0-літровими агрегатами.

Фірма Tong Jian, яка розраховує стати "східної Porsche", планує випустити серійний S11 на ринок у 2011 році.return_links(); ?>