Роман Гросжан провів перші тести автомобіля GP3 Series
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Роман Гросжан провів перші тести автомобіля GP3 Series

30.06.2009

Тести автомобіля GP3 Series на трасі На французькій трасі "Поль Рікар" лідер молодіжної першості GP2 Series Роман Гросжан провів перші офіційні тести нового автомобіля GP3, який використовуватиметься в однойменному чемпіонаті у наступному сезоні.

"Я дуже радий першим спробувати цей автомобіль. Ним зручно управляти, у нього прекрасний рівень притискної сили, хоча у будь-якому випадку доведеться вирішити, як її використовувати. В порівнянні з болідом "Формули-3", ця машина краще розганяється і дуже швидка на швидкісних поворотах. Думаю, вийдуть дуже цікаві гонки", - заявив Гросжан.

"Мені приємно повідомити, що машина GP3 добре проявила себе на трасі. У автомобіля великий потенціал, ми зібрали великий об'єм телеметрії і зможемо зробити цей болід ще ефективнішим. Ці гонки повинні стати хорошою підмогою молодим пілотам", - заявив керівник серій GP2 і GP3 Бруно Міхель.

Плани щодо створення першості GP3 Series були оприлюднені ще минулого року. Спочатку планувалося організувати цей чемпіонат на базі серії International Formula Master, проте потім було ухвалено рішення створити GP3 Series з нуля.

Керувати чемпіонатом буде Бруно Міхель, під чиїм управлінням також проходять змагання GP2. Автомобіль для нового чемпіонату розроблений і побудований компанією Dallara, а двигуни постачатиме Renault. Інавгураційний сезон GP3 Series відбудеться у 2010-му році. Цей чемпіонат покликаний стати проміжною серією між регіональною першістю "Формули-3" і GP2 Series.

return_links(); ?>