"Заряджений" Chevrolet Camaro з'явиться у 2011 році
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

"Заряджений" Chevrolet Camaro з'явиться у 2011 році

30.06.2009

Chevrolet Camaro Z28Компанія General Motors ухвалила рішення розпочати серійне виробництво наймогутнішої модифікації купе Chevrolet Camaro – Z28. Як повідомляє сайт Camaro5 з посиланням на заяву декількох топ-менеджерів автовиробника, на конвейєр такий автомобіль стане після відкритої версії, випуск якої розпочнеться навесні 2011 року. Відзначимо, що розробка Z28 вже завершена, проте раніше у концерну не було коштів для завершення випробувань, доведення до пуття і запуску моделі в серію.

Під капотом "зарядженого" Camaro буде восьмициліндровий 6,2-літровий двигун з механічним нагнітачем, що розвиває 556 кінських сил і працює у парі з шестиступінчастою механічною або автоматичною коробкою передач. Очікується, що з такою силовою установкою купе зможе розігнатися з нуля до 96 кілометрів на годину за 3,9 секунди і проїхати чверть милі приблизно за 12 секунд.

Наймогутніша версія Chevrolet Camaro матиме новий капот з великим повітрозабірником, виконаний в стилі "кіношного" автомобіля Bumblebee з другої частини фільму "Трансформери", інші грати радіатора, 20-дюймові колісні диски, новий задній спойлер, шильдіки з назвою модифікації і, можливо, які-небудь малюнки на кузові, на зразок "гоночних" смуг.

Очікується, що Camaro Z28 буде випущений обмеженим тиражем, проте точна кількість екземплярів наразі не уточнюється.

return_links(); ?>