Німеччина відмовилася видати Porsche 1,7-мільярдний кредит
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Німеччина відмовилася видати Porsche 1,7-мільярдний кредит

30.06.2009

У вівторок компанія Porsche офіційно оголосила про те, що отримала відмову від підконтрольного державі німецького банку KfW в отриманні кредиту у розмірі 1,75 мільярдів євро, повідомляє AFP. За інформацієюяка з'являлася раніш, причиною для відмови стало небажання автовиробника надати певну фінансову інформацію.

Позика була необхідна компанії Porsche для погашення частини боргу, що виник через декілька інших кредитів на загальну суму дев'ять мільярдів євро, які були спрямовані на придбання великих пакетів акцій концерну Volkswagen. Тепер для покриття боргів виробник спорткарів ропочав офіційні переговори з інвесторам з Катару про продаж їм акцій VW. Інформація про те, яку кількість цінних паперів мають намір придбати арабські бізнесмени, а також сума операції поки що не розголошується.

Крім того, раніше фірма Porsche проігнорувала пропозиція групи Volkswagen про викуп 49 відсотків акцій виробника спорткарів, що повинно було стати першим кроком до злиття двох компаній. За деякими даними, сім'я Порше, яка контролює компанію, відмовила VW через дуже низьку ціну, запропонованої концерном за акції.

На сьогодні компанії Porsche належить 51 відсоток Volkswagen.

return_links(); ?>