Citroen випустить шість екземплярів "комп'ютерного суперкара"
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Citroen випустить шість екземплярів "комп'ютерного суперкара"

30.06.2009

Компанія Citroen планує запустити у виробництво "комп'ютерний суперкар" GT, який вперше з'явився у грі GranTurismo 5 для платформи PlayStation 3, а його повнорозмірний макет потім був представлений на міжнародному моторшоу в Женеві у 2008 році. Як повідомляє британське видання Autocar з посиланням на неназвані високопоставлені джерела усередині автовиробника, всього буде зібрано шість екземплярів цієї машини, дозвіл на випуск якого вже був наданий директором з продуктів та маркетингу Citroen Вінсаном Бессоном (Vincent Besson).

Очікується, що серійна версія средньомоторного суперкара Citroen GT збереже багато рис прототипу, включаючи карбонову конструкцію і деякі елементи футуристичного інтер'єру. Яка силова установка використовуватиметься для цього автомобіля поки що не повідомляється, проте за деякими даними, новинка матиме восьмициліндровий 500-силовий мотор компанії Ford або GM, а також коробку передач з можливістю вибору ступенів підрульовими пелюстками. Докладніша інформація про вантажний Citroen GT з'явиться під час його презентації на вересневому моторшоу у Франкфурті. Перша ходова версія суперкара буде представлена на початку липня на Фестивалі швидкості у Гудвуду.

За даними Autocar, вартість Citroen GT становитиме приблизно 1,1 мільйонів фунтів стерлінгів (близько 1,3 мільйонів євро).

Варто відзначити, що "комп'ютерна" версія суперкара була оснащена дверима типу "крило чай", 21-дюймовими колісними дисками, активними аеродинамічними елементами і гібридною силовою установкою на паливних осередках.return_links(); ?>