З'явилися фотографії нового флагманського седана Bentley
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

З'явилися фотографії нового флагманського седана Bentley

03.07.2009

У п'ятницю британське видання Car опублікувало шпигунські фотографії нової моделі компанії Bentley, яка прийде на зміну флагманському седану Arnage. Очікується, що дебют цього автомобіля, чий дизайн виконаний в стилістиці класичних машин марки, таких як R-Type 50-х років минулого століття, відбудеться до кінця літа поточного року.

В даний час ніякої детальної інформації про новинку немає. Відомо лише, що автомобіль носить кодову назву Project Kimberly, а в імені серійного седана, за інформацією журналу Car, ймовірно використовуватиметься слово "Grand". Як повідомлялося раніше, наступника Bentley Arnage планується побудувати на глибоко модернізованій модульній платформі Audi, а також оснастити могутнім восьмициліндровим мотором і восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач компанії ZF. Крім того, згодом не виключена поява дизельної або біоетанольної версії.

Очікується, що серійне виробництво новинки розпочнеться наступного року. Автомобіль складе конкуренцію Rolls-Royce Phantom і Maybach.

return_links(); ?>