Компанія Pagani позбавила даху 678-сильний суперкар Zonda Cinque
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Компанія Pagani позбавила даху 678-сильний суперкар Zonda Cinque

03.07.2009

Pagani Zonda Cinque Roadster Італійський виробник спортивних автомобілів Pagani представив відкриту модифікацію суперкара Zonda Cinque, який є дорожньою версій трекового купе Zonda R, призначеного для використання виключно на гоночних трасах. Родстер буде випущений надобмеженим тиражем в п'ять екземплярів і з'явиться у продажу вже найближчим часом.

У зв'язку з тим, що жорсткість кузова відкритих автомобілів зазвичай нижча, ніж у аналогічних машин з жорстким дахом, що негативно позначається на керованості, інженери компанії модернізували шасі і карбоно-титановий монокок суперкара Zonda Cinque. За словами представників компанії Pagani, завдяки цьому за їздовими якостями родстер практично не програватиме купе. Крім того, знімний дах створений так, щоб поміститися в багажний відсік в передній частині автомобіля.

Технічна начинка родстера не піддалася ніяким змінам. Суперкар оснащуватиметься 7,3-літровим двенадцатіциліндровим двигуном компанії AMG, який розвиває 678 кінських сил і працює в парі з шестиступінчастою секвентальною коробкою передач. За даними компанії Pagani, розгін до "сотні" у відкритого Zonda Cinque займе 3,4 секунди, а до 200 кілометрів на годину – 9,6 секунди. Максимальна швидкість - 350 кілометрів на годину.

Вартість родстера становить 1,3 мільйонів євро.

return_links(); ?>