Віл Пауер повернеться у команду Penske
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Віл Пауер повернеться у команду Penske

03.07.2009

Віл Пауер (Team Penske) під час гонки Команда першості IndyCar Team Penske офіційно оголосила про те, що австралієць Віл Пауер виступить в її складі ще в п'яти гонках нинішнього сезону. Penske виставить для австралійця третю машину на дорожніх етапах у Торонто, Едмонтоне і Сономі, а також на два раунди на овальних трасах – у Кентуккі і Майамі.

"Віл виконав величезну роботу для Team Penske і заслужив право виступати в гонках. Він буде чудовим доповненням команді", - сказав власник Penske Роджер Пенске.

"Я дуже сподівався повернутися на трасу і змагатися за Penske, я багато чому навчився за час роботи з цією командою і сподіваюся стати максимально корисним цим людям", - заявив Пауер.

У 2008-му році Віл Пауер виступав у складі KV Racing, але втратив місце в цій команді у міжсезонні. Угоду з Penske Пауер підписав перед нинішнім сезоном, замінивши Хеліо Кастроневеша, який на той момент звинувачувався у несплаті податків.

Під час гонки у Сент-Пітерсберзі за Penske виступали Райан Бріксо і Віл Пауер, але після того, як Кастроневеш був виправданий, Роджер Пенске вирішив повернути його в команду. Пауер зміг взяти участь ще на двох етапах (у Лонга-Біч та Індіанаполісі), проте пізніше не виходив на старт, оскільки з фінансових причин у Penske не було можливості регулярно виставляти по три машини.

Першим етапом Пауера після повернення стане вулична гонка Honda Indy Toronto 12 липня. У загальному заліку Пауер розташований на 19-й позиції.

return_links(); ?>