Травмований Вітор Мейра приїде на етап IndyCar у Воткінс-Глен
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Травмований Вітор Мейра приїде на етап IndyCar у Воткінс-Глен

03.07.2009

Вітор Мейра (A. J. Foyt Enterprises) під час гонки Вітор Мейра з команди A. J. Foyt Enterprises, що отримав травму під час гонки "Індіанаполіс 500" відвідає Воткінс-Глен, де в найближчі вихідні пройде черговий етап першості IndyCar Series. Мейра ще не повністю відновився для виступів і консультуватиме Райана Хантер-Рея, що замінив Мейру за кермом боліда №14.

"Я ходитиму навколо траси, спостерігатиму за поведінкою інших гонщиків. Таким чином, я зможу тримати Райана в курсі того, чим займаються його суперники, які траєкторії вони використовують. Я робитиму все теж саме, що і решта учасників команди. Правда, я не дуже добре міняю покришки і заправляю машину, але все інше я зроблю", - заявив Мейра.

За 27 кругів до фінішу гонки "Індіанаполіс 500" Вітор Мейра разом з Рафаелем Матошем на високій швидкості потрапив в аварію, в результаті якої Мейра пошкодив два хребці. Лікарі заборонили Вітору виходити на старт доти, поки він повністю не відновиться. На подальших етапах Мейру замінювали Пол Трейсі і Райан Хантер-Рей, проте керівництво A.J. Foyt Enterprises вже заявило, що якщо лікарі дозволять Мейрі брати участь у змаганнях, то для нього вже цього року буде виставлена нова машина.

return_links(); ?>