Наступник седана Cadillac DTS з'явиться через два роки
СВІТ АВТО: Автомобільні новини

Наступник седана Cadillac DTS з'явиться через два роки

03.07.2009

Cadillac У грудні 2011 року концерн General Motors планує на своєму канадському підприємстві розпочати виробництво нового седана Cadillac XTS, який прийде на зміну флагманському автомобілю DTS. Про це повідомляє видання The National Post з посиланням на неназваних постачальників компанії, знайомих з майбутнім модельним рядом "Кадилака". Відзначимо, що на заводі GM у Канаді найближчим часом також буде розгорнена збірка Chevrolet Camaro, Chevrolet Impala і Buick Regal наступного покоління.

За попередньою інформацією, наступник Cadillac DTS буде побудований на передньопривідній платформі Epsilon II, яка вже використовується для автомобілів сімейства Opel Insignia. Після виходу на ринок седан складе конкуренцію Audi A8, BMW 7-Series і Mercedes-Benz S-Class. Детальніша інформація про новинку поки що не розголошується.

Як повідомлялося раніше, у гамі Cadillac через два роки також з'явиться купе Converj, яке буде створене за мотивами однойменного концепт-кара, вперше представленого на початку нинішнього року на моторшоу у Детройті. Крім того, очікується поява ще однієї нової моделі, яка за своїми габаритами буде меншою, ніж Cadillac CTS, матиме задній привід і, ймовірно, замінить седан BLS.

return_links(); ?>