Голова Львівської ОДА Маркіян Мальський передав у власність чотири земельні ділянки на околиці Львова, біля Вулецького лісу на Сихові. Землю отримали шахістки Марія та Анна Музичук, боксер Андрій Котельник та тренер з боксу Дмитро Сосновський. Відповідні розпорядження голови ЛОДА від 11 жовтня 2019 року оприлюднені на офіційному сайті облдержадміністрації.

Як зазначається у розпорядженнях, землю Мальський надав, розглянувши клопотання згаданих спортсменів. Цільове призначення землі «для індивідуального дачного будівництва».

Своїми розпорядженнями голова ЛОДА затвердив Марії та Анні Музичук, Андрію Котельнику та Дмитрові Сосновському проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, площею по 0,1 га, що розташовані за межами населеного пункту на території Львівської міської ради, для індивідуального дачного будівництва. Земля передана у приватну власність.

Відповідно до публічної кадастрової карти України, згадані чотири земельні ділянки розташовані поруч із вулицею Вулецькою у Сихівському мікрорайоні Львова та поблизу лісу.

Нагадаємо, що у квітні 2008 року Львівська міськрада і Львівська міськрада виділили Андрієві Котельнику 500 тис. грн (майже 100 тис. доларів США) на придбання квартири, а у січні 2013 року він отримав від Львівської міськради земельну ділянку 0,1 га теж на Сихові, на вул. Колодзінського – для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку.

Після перемоги на чемпіонаті світу з шахів у 2015 році Марія Музичук також отримала 500 тис. грн від Львівської міськради і ще 200 тис. грн – від Львівської облради. За сприяння ЛМР Марія Музичук також отримала квартиру від корпорації РІЕЛ у ЖК «Панорама» на вул. Лисинецькій.

Від cupol