КУПОЛ. Культура і Політика. КУПОЛ. Культура і Політика.
 НОВИНИ   ВИБОРИ   СТАТТІ ТА ОГЛЯДИ   ІНТЕРВ'Ю   ДАЙДЖЕСТ   ГОЛОСУВАННЯ   ПРО НАС  
КуПол по-старому вперед! версія для друку вперед! в закладки! вперед!
 

НОВИНИ

Просування сайтів: Львів пропонує реальну допомогу
3.08.2016

Кожен власник сайту зацікавлений в тому, щоб про його Інтернет продукт дізналася якомога більша кількість представників цільової аудиторії.Таке бажання цілком зрозуміле, адже це можливість розширити коло покупців чи споживачів послуг і, тим самим, збільшити прибутки. На цьому шляху на допомогу прийдуть спеціалісти компаній, які пропонують такий сервіс, як просування і розкрутка веб-ресурсів.

Зацікавленим у послузі просування сайтів Львів готовий надати комплексну підтримку, адже саме комплексний підхід може гарантувати очікуваний високий результат. В першу чергу, сайт слід зареєструвати в пошукових системах, а опісля безпосередньо починати застосовувати конкретні методи, мета яких – просувати сайт у Мережі.

Один з таких методів – обмін посиланнями з іншими сайтами. Найбільша ефективність від такого кроку – для ранжирування онлайн сторінки в пошукових системах. Окрім того, сайт реєструють не лише в пошуковиках, але й у каталогах: завдяки цьому роботи зможуть індексувати посилання сайту і, там самим, покращити такий показник, як видача.

Не слід відкидати і такий метод, як участь в рейтингах сайтів – достатньо буде трьох чи чотирьох рейтингів. Такий підхід допоможе отримувати зворотні посилання зі значними показниками. Також, завдяки цьому, власник сайту зможе отримувати всю необхідну статистичну інформацію.

Спеціалісти, як правило, рекомендують розміщувати оголошення на спеціалізованих дошках, а також розміщувати прес-релізи і тематичні статті, які мають внутрішні посилання на сайт. Останній варіант має високу ефективність, адже він підвищує ранжирування сайту пошуковими системами і, крім того, скеровує на сайт представників цільової аудиторії. Також можна запроваджувати рекламу в розсилках новин та інші способи просування сайтів.Назад до списку

()
Під колесами дизель-поїзда сполученням «Львів - Ківерці» загинув 28-річний хлопець

()
У Львові за кермом спімали п'яного прокурора

()
Поліцейські знайшли водія, що на смерть збив 19-річну дівчину на трасі Львів-Шегині

no news in this list.

no news in this list.

Продається домен
правда.укр

Ідеально підходить для новинного сайта, чи інтернет-газети.
Вартість домена - 2500 USD

Контактна інформація
cu_pol@yahoo.com

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

Центр політичних досліджень. Суспільно-гуманітарний консорціум «Ґенеза».
© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.
© 2004. Розробка WebКузня