КУПОЛ. Культура і Політика. КУПОЛ. Культура і Політика.
 НОВИНИ   ВИБОРИ   СТАТТІ ТА ОГЛЯДИ   ІНТЕРВ'Ю   ДАЙДЖЕСТ   ГОЛОСУВАННЯ   ПРО НАС  
КуПол по-старому вперед! версія для друку вперед! в закладки! вперед!
 

НОВИНИ

Львівська обласна організація Партії промисловців і підприємців України
12.01.2006

Громадська інтернет-газета "КуПол" у співпраці із Центром політичних досліджень продовжує серію публікацій про місцеві організації політичних партій. Метою публікацій є інформування громадськості про партійні структури регіону, адже згідно із виборчим законодавством вибори 2006 року до представницьких органів влади відбуватимуться за пропорційною системою. Проект є політично незаангажованим і не має на меті підтримки жодної політичної партії. Сьогодні пропонуємо матеріал про Львівську обласну організацію Партії промисловців і підприємців України. Матеріал складається з двох частин: 1) об'єктивка - інформація, отримана шляхом інтерв'ювання від самої партії; 2) оглядовий матеріал про діяльність партії у 2005 році в дзеркалі медіа.Львівська обласна організація Партії промисловців і підприємців України створена 28 лютого 2001 року.

До її складу входять: Львівська МО ПППУ ( 6 партійних осередків районів м. Львова), 15 районних організацій, 7 міських (міст обласного підпорядкування).

Адреса секретаріату  – 79016, м. Львів, вул. Городоцька, 85, оф. 231
Телефон, факс – (032) 297 06 42
Електронна пошта – pppu@org.lviv.net

Чисельність - 3 108 чл.

Керівництво:
Голова ЛОО ПППУ -  Макара Володимир Васильович, генеральний директор ТзОВ „Інтерконт”. Заступники голови: - віце-президент ОПОЛу - регіонального відділення УСПП Вельгош  Михайло Васильович, директор ЛФ АТ „Укрінбанк” Загірний Роман Йосипович, перший проректор Інституту підприємництва та перспективних технологій при НУ „Львівська політехніка” Якубенко Василь Миколайович,  генеральний директор Торгового дому „Агронафтопродукт” Кисіль Володимир Олександрович.
Керівник Секретаріату ЛОО ПППУ – Кошель Ігор Петрович

Представництво місцевих партійних осередків в представницьких органах та органах виконавчої влади.  Львівська обласна рада – 1, Львівська міська рада – 1,  міські ради – 2, районні ради – 67, сільські та селищні ради - 132

Мережа місцевого партійного осередку. Наявність молодіжних організацій, друкованих органів. З ініціативи молодих партійців створено дві молодіжні громадські організації:  „Молода сила”, „Європейський вибір”.

Заяви, звернення, ініціативи місцевих партійних осередків протягом 2005 року.   1 червня - за підтримки ЛОО ПППУ - акція на радіо „Львівська хвиля” до Дня захисту дітей  „Я побачив цей світ”; 7 липня,  26 листопада - акція в м. Львові „Вибори на майдані”; 4 вересня - з ініціативи Мостиської РО ПППУ - проведення обласних змагань „Козацькі забави”; 24 жовтня - з ініціативи Городоцької РО ПППУ - скликання позачергової сесії Городоцької районної ради з питань, пов'язаних з єдиним податком; 5 листопада - з ініціативи Городоцької РО ПППУ - відкритий турнір з важкої атлетики.

Публікації в ЗМІ про діяльність місцевих партійних осередків.  ЛОО ПППУ активно співпрацює з газетами: „Поступ”, „Молода Галичина”, „Суботня пошта”, „Аргумент влада”, радіо: „Незалежність”, „Львівська хвиля”, ТБ: НТА, Львівська ДТРК; газетами та радіо районів та міст області.

Діяльність обласної організації партії у 2005 році у дзеркалі медіа

Після поразки власного кандидата Анатолія Кінаха, партія підтримала на президентських виборах Віктора Ющенка. Проте, дивідендів у вигляді посад на Львівщині партія не отримала, хоча і пропонувала своїх представників новому губернатору. Зокрема, промисловці і підприємці пропонували на посаду заступника голова ОДА з питань АПК.

ПППУ позиціонує себе як провладна партія, але основним її недоліком на Львівщині, на думку більшості експертів, є стійке сприйняття як політичної сили, що зорієнтована на захист інтересів східних індустріальних регіонів.

Партія не має власних груп та фракцій у радах різних рівнів  області, проте представлена у значній кількості районів та міст обласного значення. Промисловці поставили перед собою завдання збільшити кількість активістів у кожному первинному осередку та створити низку нових парторганізацій.

Як і найбільші партії ПППУ орієнтується на використання у власній пропагандистській роботі образу власного лідера Анатолія Кінаха. Звідси і звернення ЛОО партії до центрального партійного керівництва з пропозицією йти на вибори в іменному блоці Анатолія Кінаха. Хоча влітку голова львівської обласної організації Володимир Макара заявляв про необхідність блокування з пропрезидентським НСНУ. Можливо, прагнення до самостійної участі в наступних виборах є наслідком боротьби НСНУ та БЮТ.

Про стурбованість фактом цієї боротьби львівські промисловці та підприємці неоднарозово наголошували у своїх заявах. Незважаючи на різнобій у заявах, рішення про остаточний варіант походу на вибори, станом на кінець жовтня не було прийнято. Очевидно, воно стане результатом переговорів на національному рівні із союзними політичними силами. Лише зрідка ПППУ проводить піар-акції. Такою можна назвати проведення опитування серед мешканців Львова щодо популярності партій.Назад до списку

15:22 (23.01.2023)
У ГУР розповіли, чого чекають у лютому-березні і як змінюється тактика РФ

()
Під колесами дизель-поїзда сполученням «Львів - Ківерці» загинув 28-річний хлопець

()
У Львові за кермом спімали п'яного прокурора

()
Поліцейські знайшли водія, що на смерть збив 19-річну дівчину на трасі Львів-Шегині

no news in this list.

no news in this list.

Продається домен
правда.укр

Ідеально підходить для новинного сайта, чи інтернет-газети.
Вартість домена - 2500 USD

Контактна інформація
cu_pol@yahoo.com

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

Блок статей, Каталог статтей

no news in this list.

Центр політичних досліджень. Суспільно-гуманітарний консорціум «Ґенеза».
© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.
© 2004. Розробка WebКузня