КУПОЛ. Культура і Політика. КУПОЛ. Культура і Політика.
 НОВИНИ   ВИБОРИ   СТАТТІ ТА ОГЛЯДИ   ІНТЕРВ'Ю   ДАЙДЖЕСТ   ГОЛОСУВАННЯ   ПРО НАС  
КуПол по-старому вперед! версія для друку вперед! в закладки! вперед!
 

НОВИНИ

„ЕКО+25%” звинувачує ДП "Львіввугілля" у порушенні виборчого законодавства
16.03.2006

У заяві, поширеній з цього приводу від імені Львівської обласної організації „Партії екологічного порятунку „ЕКО+25%”, зазначається:"Ми вкрай стурбовані ситуацією, яка склалася на виборчому окрузі №118 до Верховної Ради України. Йдеться про зухвале порушення виборчого законодавства, до якого вдалася адміністрація ДП „Львіввугілля”.
Червоноградська міська партійна організація „Партії екологічного порятунку „ЕКО+25%” подала лист-заявку (у відповідності до Закону України „Про вибори народних депутатів України” від 07.07.2005 №2777-IV,  ст. 66 п. 8 п. 9) на проведення зустрічей з виборцями на підприємствах ДП „Львіввугілля” з кандидатом у народні депутати України Шайтаном В.А. (є віза пана Махник М.С. від 13.02.06)
   Але через місяць, 13.03.2006, Генеральний директор ДП „Львіввугілля” Гарбузюк В.Л. заборонив начальникам шахт надавати службові приміщення на території підприємств для проведення політичної агітації.
Такі дії Львівська обласна організація „Партії екологічного порятунку „Еко+25%” вважає перешкоджанням веденню передвиборчої агітації, грубим і брутальним застосуванням адміністративного ресурсу, проти політичної сили, яка запропонувала і готова виконати реалістичну програму покращення стану навколишнього середовища у вкрай забрудненому регіоні Львівщини. Хочемо наголосити, що за більшість екологічних негараздів на території Червонограда і прилеглих територій відповідальність лягає на державу. На державу також покладаються функції гарантувати та забезпечувати права громадян на чисте довкілля. І, насамперед, держава має бути зацікавленою в реалізації екологічних програм захисту людей.  Саме такі програми пропонує наша партія. Натомість, маємо грубе порушення виборчого законодавства та застосування адміністративного ресурсу.
   Ми вимагаємо від обласного керівництва втрутитися в ситуацію і довести, що настанови Президента України Віктора Ющенка про чесні і прозорі вибори виконуються на Львівщині не на словах, а на ділі. У разі, якщо обласна державна адміністрація не реагуватиме на наші звернення, будуть всі підстави вважати, що керівництво області негласно підтримує порушення виборчого законодавства.
   Ми віримо і знаємо, що український народ має потенціал для екологічного розвитку, тому сподіваємось на підтримку всіх громадян Львівщини, які відчувають відповідальність перед майбутніми поколінням за щасливу, багату Україну з чистим довкіллям. Ми закликаємо політичні сили об'єднатися в ім'я вищої цінності - Людини, її здоров'я та процвітання на власній землі сьогодні та в майбутньому.

   Голова Львівської обласної організації політичної партії „Партії екологічного порятунку „ЕКО+25%” Мазур Н.О"Назад до списку

15:22 (23.01.2023)
У ГУР розповіли, чого чекають у лютому-березні і як змінюється тактика РФ

()
Під колесами дизель-поїзда сполученням «Львів - Ківерці» загинув 28-річний хлопець

()
У Львові за кермом спімали п'яного прокурора

()
Поліцейські знайшли водія, що на смерть збив 19-річну дівчину на трасі Львів-Шегині

no news in this list.

no news in this list.

Продається домен
правда.укр

Ідеально підходить для новинного сайта, чи інтернет-газети.
Вартість домена - 2500 USD

Контактна інформація
cu_pol@yahoo.com

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

Блок статей, Каталог статтей

no news in this list.

Центр політичних досліджень. Суспільно-гуманітарний консорціум «Ґенеза».
© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.
© 2004. Розробка WebКузня