КУПОЛ. Культура і Політика. КУПОЛ. Культура і Політика.
 НОВИНИ   ВИБОРИ   СТАТТІ ТА ОГЛЯДИ   ІНТЕРВ'Ю   ДАЙДЖЕСТ   ГОЛОСУВАННЯ   ПРО НАС  
КуПол по-старому вперед! версія для друку вперед! в закладки! вперед!
 

НОВИНИ

"Поступ" не виконуватиме рішення суду про надання слова кандидату у мери Львова Василеві Куйбіді
18.03.2006

Редакція газети "Поступ" вважає, що розповсюджена учора прес-службою Василя Куйбіди інформація про те, що Франківський районний суд зобов`язав газету опублікувати відповідь Куйбіди на один із газетних матеріалів, не зовсім відповідає дійсності. Подаємо текст редакційної заяви повністю:"Вчора 16 березня 2006 року прес-службою кандидата на посаду міського голови Львова Василя Куйбіди було розповсюджено неправдиву інформацію щодо перебігу та результатів судового процесу з газетою "Поступ".
   Цим повідомленням читачам дають зрозуміти, нібито судом встановлено неправдивість інформації у статті Ірини Сиривко «Штаб Куйбіди напав на студентів» щодо подій 23 лютого цього року. Це є відверта маніпуляція суспільною свідомістю, що немає нічого спільного з дійсністю.
   Насправді позивач Василь Куйбіда навіть не оспорював правдивість інформації у статті «Штаб Куйбіди напав на студентів», а лише ставив питання про опублікування його відповіді з цього приводу. Представники позивача в ході судового процесу неодноразово наголошували, що до їхніх позовних вимог не входить питання встановлення достовірності чи недостовірності інформації.
   Вважаємо, що суд прийняв неправомірне рішення, зобов’язавши газету надрукувати відповідь на публікацію, не встановивши чи є у ній хоча б якась неправда. Для медіа такий прецедент може означати фактичну заборону права на професію під час виборчого процесу. Адже тепер кожен кандидат, якому не сподобається якась інформація про нього, може вимагати опублікувати відповідь, навіть якщо ця інформація повністю правдива!
   Звичайно, постанову Франківського районного суду ми будемо оскаржувати. У Василя Куйбіди стало вже доброю «традицією» судитися зі ЗМІ перед виборами. У березні 2002 році він теж виграв справу про захист честі та гідності у газети «Поступ». Однак прийняте тоді рішення місцевого суду в подальшому було скасоване Верховним Судом України. Переконані, що справедливість переможе і цього разу!"
   Про це інформує Львівський портал.

  Нижче нагадуємо тест повідмлення штабу Василя Куйбіди, щодо вчорашнього рішення суду, яке було опубліковане на КуПолі:

   Сьогодні (16 березня) Франківський районний суд м.Львова зобов’язав газету „Поступ” опублікувати відповідь Василя Куйбіди в найближчому випуску газети. Річ у тім, що 1 березня 2006 року кандидат на посаду міського голови звернувся до газети „Поступ”, в якій було надруковано неправдиву інформацію, щодо подій 23 лютого (стаття Ірини Сиривко „Штаб Куйбіди напав на студентів”). 
   Василь Куйбіда в передбаченому Законом України „Про вибори народних депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських  селищних міських голів” в передбаченому законодавством порядку наполягав опублікувати його відповідь.
   Проте чомусь редакція газети „Поступ” не поспішала реагувати на звернення кандидата з вимогою опублікувати його „відповідь”.
   Автор статті Ірина Сиривко на судове засідання чомусь не з’явилася, хоча про час місце розгляду справи була повідомлена. Отож сподіваємось, що газета не практикуватиме друкування наклепницьких статей, проти кандидата на посаду міського голови Львова Василя Куйбіди.
   Також суд визнав незаконну бездіяльність газети „Поступ”, що виявилось у недотриманні вимог п.9  та п.10 ст.56 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”. 
  Назад до списку

15:22 (23.01.2023)
У ГУР розповіли, чого чекають у лютому-березні і як змінюється тактика РФ

()
Під колесами дизель-поїзда сполученням «Львів - Ківерці» загинув 28-річний хлопець

()
У Львові за кермом спімали п'яного прокурора

()
Поліцейські знайшли водія, що на смерть збив 19-річну дівчину на трасі Львів-Шегині

no news in this list.

no news in this list.

Продається домен
правда.укр

Ідеально підходить для новинного сайта, чи інтернет-газети.
Вартість домена - 2500 USD

Контактна інформація
cu_pol@yahoo.com

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

Блок статей, Каталог статтей

no news in this list.

Центр політичних досліджень. Суспільно-гуманітарний консорціум «Ґенеза».
© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.
© 2004. Розробка WebКузня