КУПОЛ. Культура і Політика. КУПОЛ. Культура і Політика.
 НОВИНИ   ВИБОРИ   СТАТТІ ТА ОГЛЯДИ   ІНТЕРВ'Ю   ДАЙДЖЕСТ   ГОЛОСУВАННЯ   ПРО НАС  
КуПол по-старому вперед! версія для друку вперед! в закладки! вперед!
 

НОВИНИ

Штаб Куйбіди висловлює сумнів у перемозі Андрія Садового
29.03.2006

Штаб кандидата на посаду міського голови Львова Василя Куйбіди висловлює сумнів у перемозі на цих виборах іншого кандидата – Андрія Садового. Про це йдеться у повідомленні, текст якого подаємо нижче„Аналіз актів, складених спостерігачами на виборчих дільницях, дозволяє констатувати численні порушення у процесі волевиявлення мешканців обласного центру у день голосування 26 березня.
    Насамперед йдеться про численні вимкнення електроенергії на виборчих дільницях. Такі ексцеси зафіксовано щонайменше на 20 дільницях, причому на кількох з них вимкнення світла відбувалося кілька разів на день. Зокрема, в актах зафіксовано вимкнення електрики на дільницях № 112, 54, 55, 51, 3, 11/12, 13, 10, 79, 80, 81/82,85,86 53, 44, 45, 46, 42, 43, 56
   Зауважимо, що напередодні виборів про схожу тактику організації фальшування виборів писали львівські засоби масової інформації, зокрема газета «Ратуша» та інтернет-видання «Вголос». Йшлося про нараду у штабі одного з кандидатів на посаду міського голови, яка відбулася 21 березня 2006 року, у якій взяло участь 35 осіб. На нараді йшлося про методи фальсифікації виборів. «На виборчих дільницях, – пише «Ратуша» у числі 14 за 23 – 29 березня, – учасники наради будуть в ролі спостерігачів. Їхнє завдання – знищувати бюлетені в урнах, а також вкидати принесені з собою бюлетені… Обов’язково потрібно повідомити про початок підрахунку голосів, а також вказати час, коли на дільницях буде вимкнуто електроенергію чи відбудеться інша надзвичайна подія... Учасникам цієї акції гарантується повна безпека”. Газета також написала про вимогу до учасників провокацій доставляти оригінали протоколів у штаб свого кандидата, а не в Львівську територіальну виборчу комісію. У ТВК вони будуть передані вже після відповідного коригування у штабі цього кандидата. Показовим є те, що досі за адресами виборчих дільниць не спостерігалося вимкнень електроенергії, вони припали саме на день виборів. Цікавим є факт суттєвого відриву опонента від Василя Куйбіди саме на дільницях, де зауважено вимкнення електроенергії.
   Спостерігачі від штабу кандидата на посаду міського голови Львова Василя Куйбіди зафіксували присутність рекламних плакатів «Самопомочі» та спостерігачів зі значками „Самопоміч”. На кількох виборчих дільницях зауважено голосування так званих „мертвих душ”, організовані «каруселі».
   Разом з тим соціологічні опитування, проведені напередодні голосування а також екзит-поли, організовані штабами різних кандидатів, в тому числі і О. Гудимою, засвідчили, що львів’яни надають перевагу саме нашому кандидатові. Тому є підстави сумніватися у достовірності оприлюднених результатів.
   Нагадаємо, що штаб п. Садового цинічно маніпулював заявами деяких керівників Львівської обласної організації політичної партії «Народний Союз Наша Україна», зокрема голови ЛОДА П. Олійника і керівника прес-служби обласного виборчого штабу НСНУ О. Старовойта, інтерпретувавши їх, як його підтримку на виборах виборчим блоком «Наша Україна» назагал.
   Нагадаємо також, що після розгляду в Апеляційному суді публікацій дифамаційного змісту, газету „Поступ” зобов’язано опублікувати відповідь штабу В. Куйбіди на неправдиві повідомлення газети, власником якої є п. Садовий.
    Виходячи з викладених фактів, вважаємо, що вибори львівського міського голови не можна вважати взірцем прозорості і чесності . За застосовані штабом пана Садового технології викликають серйозний сумнів у беззаперечності його перемоги.”
   Про це інформує Львівський портал.Назад до списку

08:58 ( 5.12.2022)
Литва передає Україні 155-мм снаряди

08:40 ( 5.12.2022)
Блінкен: адміністрація США працює з Конгресом над визнанням Росії державою-терористом

11:43 ( 1.12.2022)
Ціни на Starlink в Україні зростуть майже вдвічі

09:57 (26.11.2022)
США організували в Польщі ремонтну базу для артилерії з України

09:28 (26.11.2022)
Нардепи Зеленського пішли інспектувати "Центри незламності" у Києві

no news in this list.

no news in this list.

Продається домен
правда.укр

Ідеально підходить для новинного сайта, чи інтернет-газети.
Вартість домена - 2500 USD

Контактна інформація
cu_pol@yahoo.com

no news in this list.

no news in this list.

Lolitastad Stockholm, Sweden Flyttstädning i Stockholm - Städhjälp från Lolita Städ We are cleaning company located in the Stockholm city, Sweden
Interested in Muslim Marriage? Check out Muslims4Marriage.com
Shop for your new or used Chevy, Ford, Ram, or GMC lifted trucks for sale at OnlyLiftedTrucks.com

no news in this list.

no news in this list.

08:56 ( 5.12.2022)
Макрон вважає, що нова архітектура безпеки має передбачати гарантії для РФ

08:54 ( 5.12.2022)
Путін має бути притягнутий до відповідальності за воєнні злочини - Макрон

09:17 (23.11.2022)
Росіяни вдарили ракетами по пологовому відділенні на Запоріжжі, загинуло немовля

17:54 (19.11.2022)
Росіяни обстріляли гуманітарну точку на Херсонщині, 5 поранених

12:30 (18.11.2022)
Аксьонов наказав будувати фортифікації в окупованому Криму

Блок статей, Каталог статтей

no news in this list.

Центр політичних досліджень. Суспільно-гуманітарний консорціум «Ґенеза».
© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.
© 2004. Розробка WebКузня