КУПОЛ. Культура і Політика. КУПОЛ. Культура і Політика.
 НОВИНИ   ВИБОРИ   СТАТТІ ТА ОГЛЯДИ   ІНТЕРВ'Ю   ДАЙДЖЕСТ   ГОЛОСУВАННЯ   ПРО НАС  
КуПол по-старому вперед! версія для друку вперед! в закладки! вперед!
 

НОВИНИ

Dіe Welt: "Загнати російського ведмедя до його північної барлоги"
16.12.2004

Московський політолог В’ячеслав Ніконов очікує, що Росія у відповідь на події, які відбуваються в Україні, буде вживати дуже серйозних, розрахованих на довгу перспективу заходів стратегічного характеру, пише Манфред Квірінг, Dіe Welt, Німеччина.   Керівник фонду "Единство во имя России", який є членом партії Путіна "Единая Россия", говорив про переворот у Києві, підготовлений США та іншими західними країнами для того, щоб "загнати російського ведмедя до своєї барлоги". З онуком колишнього радянського міністра закордонних справ Молотова розмовляв Манфред Квірінг.DІ WELT: В Україні буде проведено переголосування в другому турі президентських виборів. Ситуація розрядилася чи ще ні?

В’ячеслав Ніконов: В Україні відбувся антиконституційний переворот. Там йде революція, яка є частиною операції щодо зміни режиму. Все, що там зараз приймається, відбувається не на правовій основі, а з позиції сили.

DІ WELT: Російська сторона вважає, що відповідальність за це несуть західні політики?

В’ячеслав Ніконов: В Україні проводиться американська операція щодо заміни режиму.


DІ WELT: У Вас є докази цього?

В’ячеслав Ніконов: У попередні роки на перемогу Ющенка працювала велика кількість організацій, фінансова підтримка йшла переважно з США, але також і з інших західних країн. Є сотні доказів цього. Кремль виходить з того, що Янукович вибори виграв. Але це не було визнано, оскільки цього не повинно було відбутися.

DІ WELT: Але ж Верховний Суд це теж визнав.

В’ячеслав Ніконов: Усі рішення після початку жовтогарячої революції приймалися під тиском натовпу. Багатьом депутатам парламенту і членам Верховного Суду загрожували, це, вочевидь, відомо. Вони не могли приймати інших рішень, якщо хотіли і далі жити в цій країні.

DІ WELT: Росія охарактеризувала посередницькі спроби Заходу як втручання. Водночас російські політики, такі, як Жириновський і Лужков, активно втрутилися в передвиборну боротьбу в Україні. Їм дозволено те, що не дозволено іншим?

В’ячеслав Ніконов: Зрозуміло ж, що в Україні відбувається дуже серйозне геополітичне зіткнення. Росія вибори виграла, Захід хоче виграти ситуацію, хоче Україну. До речі, коли читаєш західні газети, у тому числі і Вашу, то бачиш, що пишуть вони про останнє вирішальне зіткнення, яке повинно раз і назавжди вирішити російське питання і загнати російського ведмедя до його північної барлоги. Це загальна тональність світової преси за останні місяці.

DІ WELT: Росія тому реагує так роздратовано на події?

В’ячеслав Ніконов: Поки-що особливого роздратування зовсім і не було. Я думаю, що незабаром проявиться набагато серйозніша реакція, вона матиме довгостроковий і стратегічний характер. Для мене очевидно, що Росія і Захід дуже сильно віддалилися одне від одного.Назад до списку

15:22 (23.01.2023)
У ГУР розповіли, чого чекають у лютому-березні і як змінюється тактика РФ

()
Під колесами дизель-поїзда сполученням «Львів - Ківерці» загинув 28-річний хлопець

()
У Львові за кермом спімали п'яного прокурора

()
Поліцейські знайшли водія, що на смерть збив 19-річну дівчину на трасі Львів-Шегині

no news in this list.

no news in this list.

Продається домен
правда.укр

Ідеально підходить для новинного сайта, чи інтернет-газети.
Вартість домена - 2500 USD

Контактна інформація
cu_pol@yahoo.com

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

Блок статей, Каталог статтей

no news in this list.

Центр політичних досліджень. Суспільно-гуманітарний консорціум «Ґенеза».
© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.
© 2004. Розробка WebКузня